DinePrint personalizowana podkładka papierowa
Cena katalogowa (netto): 2.01zł
CreaRain Junior personalizowana parasolka dziecięca RPET
Cena katalogowa (netto): 136.96zł
Aerofix brelok wielofunkcyjny RSS
AP800797
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjny brelok w kształcie samolotu, wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, wyposażony w otwieracz do butelek, linijkę, śrubokręt krzyżakowy i płaski, klucze imbusowe oraz obcinak do drutu.
od 5.23zł
netto
Cena katalogowa:
6.15zł
Dostępne od ręki: 9 064 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | 69×43×2 mm |
| Waga produktu | 17.8 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 30.5×17.5×21.5 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.