Powrót do listy produktów
Parasol manualny odwrócony ø120 cm OLIVIA
Cena katalogowa (netto): 65.00zł
Adapter podróżny OLIVER
4039406
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy adapter zasilania, który spełnia standardy zasilania większości krajów na świecie (USA, UK, AUS, EU, Azja), umieszczony w plastikowym pudełku.
od 16.17zł
netto
Cena katalogowa:
21.00zł
Dostępne od ręki: 1 019 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 6,2 x 5,9 x 4,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,108 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31 x 34 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571009561 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Adapter podróżny OLIVER - biały | |
| 2026-10-27 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.