Długopis metalowy EVOLUTION Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 96.53zł
Długopis metalowy touch pen soft touch CELEBRATION Pierre Cardin
Cena katalogowa (netto): 21.65zł
Długopis metalowy MATIGNON Pierre Cardin
B0101600IP305
Cena katalogowa (netto): 82.74zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Luksusowy długopis z korpusem o niespotykanym kształcie zapewniającym wygodę podczas pisania. Wyposażony w wysokiej jakości niebieski wkład z końcówką 1 mm. W zestawie z wkładem zapasowym piszącym na czarno. Zapakowany w eleganckie pudełko prezentowe z certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 1,2 x 13,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,075 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 17.5 x 5.5 x 3.5 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 1,480 kg |
| Opakowanie produktu | etui prezentowe Pierre Cardin |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1; Duże: 20 |
| Kod celny | 8595611007286 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy FINN
SKU:
1071603
Dostępne na zamówienie
57818 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102481 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1121158 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
155273 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10272 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.