Skrobaczka do szyb MERCEDES
Cena katalogowa (netto): 4.29zł
Bateria AAA FRANZ
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Bateria AA ARTURO
9999300
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Bateria AA
od 1.42zł
netto
Cena katalogowa:
1.67zł
Dostępne od ręki: 56 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 400 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 5,0 x ø 1,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,017 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 28 x 30.5 x 16.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,800 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 60; Duże: 1200 |
| Kod celny | 4064571024649 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Bateria AA ARTURO - wielokolorowy | |
| 2026-08-18 | 20400 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.