Breloczek - stojak na telefon TABITHA
Cena katalogowa (netto): 4.13zł
Kamizelka odblaskowa dla dzieci DAISY
Cena katalogowa (netto): 13.50zł
Zestaw narzędzi rowerowych ELIO
9269366
Cena katalogowa (netto): 17.49zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw narzędzi do naprawy roweru. W zestawie znajduje się listek papieru ściernego, klucz, 5 łatek, 2 wentyle, 2 nakrętki na wentyle oraz 2 łyżki do opon.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1 w 24-48h
0 w 5-10 dni
5000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | przeźroczysty |
| Wymiar produktu | 12,8 x 6,5 x 2,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,086 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 40 x 31 x 31 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,600 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Kod celny | 4064571031555 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw narzędzi rowerowych ELIO - przeźroczysty | |
| 2026-09-15 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
44021 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
121507 | 140000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
113873 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.