Ściereczka do czyszczenia okularów do sublimacji CHARLIE
Cena katalogowa (netto): 0.70zł
Brelok metalowy ROCIO
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Magnes ANNA
9158806
Cena katalogowa (netto): 2.11zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Magnes o średnicy 3 cm, wykonany z tworzywa sztucznego, zapewnia dużo miejsca na białej powierzchni do pełnego nadruku cyfrowego.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3 w 24-48h
0 w 5-10 dni
30000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 3 x 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,014 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 10 x 15 x 10; Duże: 18 x 26 x 13.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,650 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 400 |
| Kod celny | 4064571028821 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Magnes ANNA - biały | |
| 2026-05-12 | 30000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.