Etui na karty z ochroną RFID LAVINIA
Cena katalogowa (netto): 28.91zł
Brelok metalowy otwieracz do butelek z żetonem RODNEY
Cena katalogowa (netto): 3.43zł
Zapalniczka elektryczna MANFRED
9139206
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Elektryczka zapalniczka z ABS i metalu, z regulowanym płomieniem. Można ją wielokrotnie napełniać.
od 2.23zł
netto
Cena katalogowa:
2.90zł
Dostępne od ręki: 2 825 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
125 200 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ABS, metal |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny |
| Wymiar produktu | 2,5 x 1,2 x 7,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,022 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 13.5 x 14 x 13.5; Duże: 31 x 44 x 29.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,060 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 21,700 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571023727 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zapalniczka elektryczna MANFRED - biały | |
| 2026-08-04 | 125200 |
| Zapalniczka elektryczna MANFRED - czarny | |
| 2026-07-14 | 125200 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.