Pokrowiec termiczny na butelkę RICHARD
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Latarka metalowa 9 LED DUNCAN
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO
8870403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wysokiej jakości ceramiczny kubek o pojemności 300 ml. Do kubka pasuje opakowanie 87888v (zamawiane oddzielnie).
od 16.17zł
netto
Cena katalogowa:
21.00zł
Dostępne od ręki: 2 088 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, jasnozielony, niebieski, żółty |
| Wymiar produktu | ø 9 x 8,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,358 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 27.5 x 40 x 27.5; Duże: 28.5 x 42 x 41 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,150 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,200 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571022072 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO - czarny | |
| 2026-09-15 | 3000 |
| Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO - niebieski | |
| 2026-09-15 | 5000 |
| Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO - czerwony | |
| 2026-09-15 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.