Kubek termiczny 300 ml JOHN
Cena katalogowa (netto): 43.85zł
Kubek stalowy 480 ml TANJA
Cena katalogowa (netto): 13.09zł
Kubek termiczny ze słomką 500 ml RODRIGO
8396706
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek termiczny 500 ml wykonany ze stali nierdzewnej z izolacją termiczną, bambusową pokrywką i słomką z tworzywa sztucznego.
od 33.76zł
netto
Cena katalogowa:
43.85zł
Dostępne od ręki: 514 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, plastik, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 9,2 x 17,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,333 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 50 x 50 x 28 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 25; Duże: 25 |
| Kod celny | 4064571039346 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.