Otwieracz do butelek plastikowy UGO
Cena katalogowa (netto): 1.85zł
Otwieracz do butelek ERWIN
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Zestaw narzędzie wielofunkcyjne i latarka IOLANDA
8306203
Cena katalogowa (netto): 92.19zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw składający się z metalowej latarki z 14 diodami LED oraz wielofunkcyjnego narzędzia (m. in. obcęgi, pilniki, śrubokręty, piłka, nóż, otwieracz). Latarka zawiera baterie.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 17,1 x 13 x 3,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,293 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 16 x 36 x 16; Duże: 34 x 37 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,800 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 15; Duże: 30 |
| Kod celny | 4064571021501 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw narzędzie wielofunkcyjne i latarka IOLANDA - czarny | |
| 2026-05-19 | 2000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
2248 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1066986 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1132 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.