Deska do serów z nożem IGNAZIO
Cena katalogowa (netto): 105.37zł
Miarka składana 2 m ALEXANDRA
Cena katalogowa (netto): 11.39zł
Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND
8084306
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ceramiczny kubek o pojemności 350 ml, stylizowany na retro garnuszek do picia.
od 15.39zł
netto
Cena katalogowa:
19.99zł
Dostępne od ręki: 1 775 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | porcelana |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
| Wymiar produktu | ø 8,9 x 8,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,352 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33 x 48.5 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571020436 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND - biały | |
| 2026-09-15 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.