Dzbanek szklany z sitkiem 1350 ml ELLIOTT
Cena katalogowa (netto): 85.00zł
Deska do serów z nożem IGNAZIO
Cena katalogowa (netto): 105.37zł
Latarka COB z otwieraczem do butelek FRANZISKA
8083208
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminiowa latarka z żarówką LED COB z otwieraczem do butelek, klipsem i magnetyczną podstawką. Produkt zawiera baterie.
od 15.32zł
netto
Cena katalogowa:
19.90zł
Dostępne od ręki: 1 378 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | żółty |
| Wymiar produktu | 12,6 x ø 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,049 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 14.5 x 27.5 x 14.5; Duże: 15.5 x 29 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,300 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 4,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571020337 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Latarka COB z otwieraczem do butelek FRANZISKA - żółty | |
| 2026-09-08 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.