Kubek ceramiczny soft touch 300 ml ULF
Cena katalogowa (netto): 25.40zł
Fartuch kelnerski 170 g/m² MELODY
Cena katalogowa (netto): 20.13zł
Kubek ceramiczny soft touch 300 ml JUDYTA
8065509
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek ceramiczny z gumowaną powłoką, pojemność 300 ml. Zalecane mycie ręczne. Produkt nie jest odpowiedni do mycia w zmywarce.
od 19.56zł
netto
Cena katalogowa:
25.40zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ceramika |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | ø 8 x 10,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,318 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 28.5 x 44.5 x 46 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 48; Duże: 48 |
| Kod celny | 4064571020092 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.