Zestaw do manicure DEBORA
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Zestaw do manicure DEBORAH
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Zawieszka bagażowa CIRO
7434013
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zawieszka bagażowa wykonana z bambusa, z miejscem na imię, adres, numer telefonu oraz e-mail. Napisy na zawieszce w języku angielskim.
od 1.49zł
netto
Cena katalogowa:
1.93zł
Dostępne od ręki: 94 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, PVC |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 9 x 0,2 x 4,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 21 x 40.5 x 21; Duże: 42 x 43.5 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,550 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571040212 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.