Składana torba z bawełny i poliestru z recyklingu 118 g/m² ANJA
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Kubek termiczny 400 ml PIERO
Cena katalogowa (netto): 21.99zł
Torba na zakupy XXL 140 g/m2 HUGON
6526313
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy XXL, o gramaturze 140 g/m2, z szerokim dnem i dwoma, długimi uchwytami. Świetnie sprawdzi się jako torba na zakupy, czy na plaże.
od 10.08zł
netto
Cena katalogowa:
13.09zł
Dostępne od ręki: 1 740 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 55 x 19 x 40 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,140 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571043763 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba na zakupy XXL 140 g/m2 HUGON - beżowy | |
| 2026-11-10 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.