Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Wodoodporna torba BASILIO
Cena katalogowa (netto): 19.25zł
Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA
6470004
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek sportowy wykonany z poliestru 210D, pochodzącego z recyklingu.
od 3.04zł
netto
Cena katalogowa:
3.95zł
Dostępne od ręki: 3 007 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | Poliester z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, fioletowy, granatowy, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty |
| Wymiar produktu | 32 x 0,3 x 43 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,032 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 35 x 44 x 35; Duże: 37 x 46 x 46 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,530 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 15,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571043282 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - niebieski | |
| 2026-08-04 | 10000 |
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - czerwony | |
| 2026-10-06 | 8400 |
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - zielony | |
| 2026-10-06 | 8400 |
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - pomarańczowy | |
| 2026-10-06 | 8400 |
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - czarny | |
| 2026-10-06 | 20000 |
| Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA - jasnozielony | |
| 2026-10-06 | 8400 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.