Torba plażowa RICARDA
Cena katalogowa (netto): 24.52zł
Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Plecak z poliestru z recyklingu IRMA
6469003
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak wykonany z poliestru 600D, pochodzącego z recyklingu. Plecak posiada uchwyt do przenoszenia, dwie siatkowe kieszenie boczne i watowane szelki.
od 24.29zł
netto
Cena katalogowa:
31.55zł
Dostępne od ręki: 843 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | Poliester z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, niebieski |
| Wymiar produktu | 29 x 11,5 x 42 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,276 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 34 x 44 x 51 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,050 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571043183 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Plecak z poliestru z recyklingu IRMA - czarny | |
| 2026-09-08 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.