Torba na laptopa JEANETTE
Cena katalogowa (netto): 46.49zł
Plecak termiczny ROSSANA
Cena katalogowa (netto): 83.40zł
Plecak RPET HERBERT
6364619
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plecak wykonany z RPET z dedykowaną przegrodą na laptopa, przednią kieszenią na zamek błyskawiczny i rolowanym zamknięciem.
od 40.53zł
netto
Cena katalogowa:
52.64zł
Dostępne od ręki: 269 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | rPET |
|---|---|
| Kolor | khaki |
| Wymiar produktu | 30 x 14 x 50 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,475 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 51 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,350 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571034778 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.