Torba bawełniana z długimi uszami 270 g/m2 MARCELLO
Cena katalogowa (netto): 34.99zł
Torba termiczna 200 g/m2 CARMELA
Cena katalogowa (netto): 37.70zł
Zestaw do pielęgnacji obuwia MARVIN
6323101
Cena katalogowa (netto): 43.90zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do pielęgnacji obuwia w brązowym etui z ekologicznej skóry. Bezbarwna pasta, mała gąbka do czyszczenia, szczotka do obuwia, szmatka do polerowania oraz łyżka do butów.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
46 w 24-48h
0 w 5-10 dni
5000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliuretan (PU), skóra |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | ø 7,2 x 16,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,260 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 16 x 18 x 16; Duże: 20 x 32.5 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,200 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571017481 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw do pielęgnacji obuwia MARVIN - brązowy | |
| 2026-09-08 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
452323 | 815000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.