Plecak DAGMAR
Cena katalogowa (netto): 99.00zł
Butelka stalowa termiczna 500 ml BERND
Cena katalogowa (netto): 41.90zł
Kubek szklany z pokrywką 300 ml AMANDA
6257203
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek o pojemności 300ml, wykonany ze szkła, z silikonową pokrywką i silikonowym pierścieniem-nakładką, dzięki której nie ma ryzyka poparzenia dłoni.
od 13.47zł
netto
Cena katalogowa:
17.49zł
Dostępne od ręki: 437 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | silikon, szkło |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | ø 9,8 x 12,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,423 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32.5 x 52.5 x 28.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,450 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 30; Duże: 30 |
| Kod celny | 4064571029583 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.