Butelka szklana z pokrowcem 500 ml CARLOTTA
Cena katalogowa (netto): 14.59zł
Saszetka odblaskowa MAGDALENA
Cena katalogowa (netto): 12.99zł
Kosz piknikowy dla 2 osób LORENZA
6233701
Cena katalogowa (netto): 389.00zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koszyk piknikowy dla dwóch osób, zaopatrzony w plastikowe kieliszki, porcelanowe talerze, sztućce oraz nóż kelnerski, a także komorę chłodzącą.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
19 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 42 x 29 x 39 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 2,900 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 32.5 x 42.5 x 41 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 2,900 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 1; Duże: 1 |
| Kod celny | 4064571017184 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
121717 | 28000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
69815 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pendrive importowy na zamówienie
SKU:
10034mc
Dostępne na zamówienie
0 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.