Torba non woven 80 g/m2 COURTNEY
Cena katalogowa (netto): 4.59zł
Butelka stalowa termiczna 800 ml INGA
Cena katalogowa (netto): 83.40zł
Piersiówka 178 ml z 2 kieliszkami FAITH
6016807
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Klasyczna piersiówka wykonana ze stali nierdzewnej w zestawie z dwoma kieliszkami i lejkiem. Pojemność piersiówki: 178 ml, kieliszka: 45 ml.
od 35.80zł
netto
Cena katalogowa:
46.49zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 18,8 x 17 x 4,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,338 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 36.5 x 48 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 20; Duże: 20 |
| Kod celny | 4064571013964 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.