Okulary przeciwsłoneczne UV400 RPET NILS
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Kredki drewniane 8 kolorów ADELE
Cena katalogowa (netto): 8.00zł
Gra układanka 1 szt. OWEN
53938mc
Cena katalogowa (netto): 2.29zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowe układanki – dostępne w 24 wariantach (mix wzorów). Cena dotyczy jednej układanki.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
35 w 24-48h
0 w 5-10 dni
92160 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | akryl, metal, plastik |
|---|---|
| Kolor | wielokolorowy |
| Wymiar produktu | 4 x 4 x 4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,022 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 17 x 25.5 x 17; Duże: 27.5 x 52.5 x 36 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,950 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 576 |
| Kod celny | 4064571025080 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gra układanka 1 szt. OWEN - wielokolorowy | |
| 2026-09-01 | 92160 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
452323 | 815000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
171453 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.