Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli 290 g/m2 AXEL
Cena katalogowa (netto): 39.46zł
Okulary przeciwsłoneczne UV400 RPET NILS
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Czapka z daszkiem bawełniana 5 paneli CrisMa 290 g/m2 TREVOR
5391907
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Dwukolorowa czapka z daszkiem z 5 panelami. Gramatura 290 g/m2. Produkt Azo Free. Rozmiar czapki uniwersalny, max 57 cm.
od 27.00zł
netto
Cena katalogowa:
35.07zł
Dostępne od ręki: 944 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna |
|---|---|
| Kolor | czerwony, jasnoniebieski, szary |
| Wymiar produktu | 27 x 19 x 11 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,100 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 20 x 58.5 x 20; Duże: 41 x 60 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 2,600 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,600 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571038523 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.