Okulary przeciwsłoneczne UV400 ILONA
Cena katalogowa (netto): 8.69zł
Piłka do piłki nożnej AMELIE
Cena katalogowa (netto): 36.90zł
Nóż składany CHARLENE
5068107
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Składany nóż kieszonkowy z blokadą, wykonany ze stali nierdzewnej.
od 7.38zł
netto
Cena katalogowa:
9.58zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 10 x 3,3 x 0,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,074 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8 x 21 x 8; Duże: 22 x 42 x 15 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,490 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,750 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 24; Duże: 240 |
| Kod celny | 4064571011892 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.