Zestaw do kolorowania CORNELIA
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Latawiec do kolorowania z 4 kredkami ELLEN
Cena katalogowa (netto): 13.49zł
Gra chińczyk GREGORY
5056601
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plansza do gry w chińczyka wykonana z drewna. Pionki można zaczepiać o planszę, co ułatwia grę podczas podróży.
od 16.85zł
netto
Cena katalogowa:
21.88zł
Dostępne od ręki: 3 054 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 12 x 12 x 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,113 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 27.3 x 64.3 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 11,250 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571011663 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Gra chińczyk GREGORY - brązowy | |
| 2026-09-08 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.