Zabawka pluszowy miś BENIAMINO
Cena katalogowa (netto): 37.70zł
Czapka z daszkiem bawełniana 6 paneli, 260 g/m² CURTIS
Cena katalogowa (netto): 12.49zł
Zabawka pluszowy miś KONSTANZE
5045201
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Duży pluszowy miś – tata.
od 33.76zł
netto
Cena katalogowa:
43.85zł
Dostępne od ręki: 870 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | inny |
|---|---|
| Kolor | brązowy |
| Wymiar produktu | 21,5 x 15 x 21,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,144 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 59.5 x 38.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 5,200 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 36; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571011496 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.