Zegar ścienny HENRY
Cena katalogowa (netto): 74.61zł
Płaszcz przeciwdeszczowy LAUREN
Cena katalogowa (netto): 32.43zł
Zegar ścienny FRANCISCA
4787203
Cena katalogowa (netto): 105.37zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy zegar ścienny.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
168 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny |
| Wymiar produktu | ø 33 x 4,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,001 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 71 x 36.5 x 36.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571011250 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65622 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy z zakreślaczem touch pen EMMETT
SKU:
1096529
Dostępne na zamówienie
19307 | 40000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis z tektury z recyklingu ROY
SKU:
1039704
Dostępne na zamówienie
1066986 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
203245 | 250000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.