Parasol manualny odwrócony ø120 cm OLIVIA
Cena katalogowa (netto): 65.00zł
Parasol automatyczny ø103 cm MASSIMO
Cena katalogowa (netto): 64.00zł
Zegar ścienny BALTAZAR
4074407
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zegar ścienny wykonany z aluminium z dekoracyjną mapą świata na tarczy.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
13 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | ø 30 x 2,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,440 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33.5 x 55 x 34 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 4,400 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571009684 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
31109 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
452323 | 815000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
780 | 1500
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2393 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
11430 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1132 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.