Adapter podróżny OLIVER
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Zegar ścienny BALTAZAR
Cena katalogowa (netto): 96.59zł
Parasol manualny odwrócony ø120 cm OLIVIA
4047610
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Parasol składany odwrotnie niż tradycyjny, dzięki czemu można np. bez problemu wsiąść do samochodu w trakcie deszczu. Parasol wykonany z podwójnej tkaniny typu pongee 190T i poliestru, posiada pasek na nadgarstek.
od 50.05zł
netto
Cena katalogowa:
65.00zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | Pongee |
|---|---|
| Kolor | czerwony, jasnoniebieski, jasnozielony, niebieski, pomarańczowy, szary |
| Wymiar produktu | ø 120 x 88 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,583 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 25 x 88.5 x 25; Duże: 27 x 89 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 6,650 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 21,000 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 12; Duże: 36 |
| Kod celny | 4064571009615 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Parasol manualny odwrócony ø120 cm OLIVIA - jasnoniebieski | |
| 2026-09-29 | 1000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.