Notatnik A5 w linie SCARLETT
Cena katalogowa (netto): 23.20zł
Etui na wizytówki PHILIPP
Cena katalogowa (netto): 16.17zł
Notatnik A6 w linie ROMANA
2836703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes (160 stron) w linie, w twardej oprawie z PU. Posiada tasiemkową zakładkę oraz gumkę umożliwiającą zamknięcie.
od 4.87zł
netto
Cena katalogowa:
6.33zł
Dostępne od ręki: 1 216 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 7,8 x 12,6 x 1,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,088 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18 x 35.5 x 18; Duże: 20 x 37 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,550 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,800 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571008366 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Notatnik A6 w linie ROMANA - niebieski | |
| 2026-10-20 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.