Teczka konferencyjna, 310-340 g/m² FRANCA
Cena katalogowa (netto): 9.90zł
Notatnik A5 w linie RPET TERESA
Cena katalogowa (netto): 13.53zł
Karteczki do markowania ZOE
2447113
Cena katalogowa (netto): 4.75zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notesik z kartkami do notowania w linie (40 kartek), małymi karteczkami samoprzylepnymi (25 szt.) , kolorowymi karteczkami do markowania (po 25 szt. z koloru) i linijką na okładce.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
301 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 13,6 x 7,2 x 1,3 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,048 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 33 x 37 x 33; Duże: 33 x 38 x 33 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,300 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,100 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571042544 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Karteczki do markowania ZOE - beżowy | |
| 2026-05-12 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis korkowy DOMINIC
SKU:
1136601
Dostępne na zamówienie
47171 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy EVERETT
SKU:
1097103
Dostępne na zamówienie
135321 | 130000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
4025 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
SKU:
1061203
Dostępne na zamówienie
1673 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
SKU:
1041803
Dostępne na zamówienie
158576 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
55996 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kredki drewniane 4 kolory SERAFIN
SKU:
1112801
Dostępne na zamówienie
131574 | 100000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
348841 | 220000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.