Karteczki do markowania LORRAINE
Cena katalogowa (netto): 6.50zł
Notatnik A5 w linie SILKE
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Organizer na biurko z filcu z recyklingu LUISE
2385977
Cena katalogowa (netto): 12.22zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Etui na długopisy wykonane z filcu pochodzącego z recyklingu z bambusową pokrywką, mogącą służyć za podstawkę pod telefon. Pokrywka ma nadrukowaną miarkę. Etui po nałożeniu pokrywki i spięciu gumką może służyć za piórnik.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3709 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | ciemnoszary |
| Wymiar produktu | 20 x 6,3 x 5,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,160 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 63.5 x 43.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,900 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571038127 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy ELISABETTA
SKU:
1149613
Dostępne na zamówienie
7247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy touch pen soft touch PAULA
SKU:
1096404
Dostępne na zamówienie
102469 | 90000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką GERTRUDA
SKU:
1062005
Dostępne na zamówienie
153883 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ALFREDO
SKU:
1089801
Dostępne na zamówienie
2247 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe NORMA
SKU:
1076103
Dostępne na zamówienie
10197 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe TEOFIL
SKU:
1147401
Dostępne na zamówienie
1105 | 2000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.