Notatnik A5 w kratkę SILAS
Cena katalogowa (netto): 2.55zł
Notatnik A5 w linie ALEJANDRA
Cena katalogowa (netto): 16.59zł
Notatnik A5 w linie z papieru z recyklingu BENEDETTO
2338613
Cena katalogowa (netto): 5.19zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notes z papieru pochodzącego z recyklingu, o formacie A5, ze 120 stronami w linie, gramatura 70g/m2.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
4855 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | Papier z recyklingu |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 13,9 x 0,9 x 21 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,188 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 23 x 29.5 x 23; Duże: 31 x 48 x 21 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,850 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,200 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 80; Duże: 80 |
| Kod celny | 4064571034051 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis bambusowy GERHARD
SKU:
1149513
Dostępne na zamówienie
31330 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy GABRIELLA
SKU:
1061103
Dostępne na zamówienie
3874 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis tekturowy DIEGO
SKU:
1086601
Dostępne na zamówienie
442387 | 200000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain OSKAR
SKU:
1075903
Dostępne na zamówienie
2385 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.