Karteczki do markowania ANDREW
Cena katalogowa (netto): 18.37zł
Podkładka pod mysz XXL MARINA
Cena katalogowa (netto): 49.13zł
Etui na kartę do smartfona WILHELMINE
2286403
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Samoprzylepne silikonowe etui na wizytówki i karty, przeznaczone do umieszczenia z tyłu smartfona. Nadruk tylko w kolorze białym, czarnym lub srebrnym.
od 1.66zł
netto
Cena katalogowa:
2.15zł
Dostępne od ręki: 16 090 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | silikon |
|---|---|
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski |
| Wymiar produktu | 5,6 x 8,5 x 0,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 33 x 50 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,000 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571007543 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Etui na kartę do smartfona WILHELMINE - niebieski | |
| 2026-09-29 | 10000 |
| Etui na kartę do smartfona WILHELMINE - czerwony | |
| 2026-09-01 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.