Etui na wizytówki ROBERTO
Cena katalogowa (netto): 15.73zł
Notatnik A5 w kropki z karteczkami do markowania CATHARINA
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Notatnik A5 w linie z długopisem CARSON
2238504
Cena katalogowa (netto): 21.00zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Notatnik A5 z okładką z PU i 192 stronami w linie, zakładką, miejscem na długopis oraz zamknięciem na gumkę.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
93 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Materiał | poliuretan (PU) |
|---|---|
| Kolor | niebieski, szary |
| Wymiar produktu | 14,3 x 21,1 x 3,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,350 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38.5 x 61 x 23.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,200 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 40; Duże: 40 |
| Kod celny | 4064571026278 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy ALEXIS
SKU:
1087103
Dostępne na zamówienie
65319 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
SKU:
1057603
Dostępne na zamówienie
8400 | 5000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy soft touch CRISTINA
SKU:
1071504
Dostępne na zamówienie
107411 | 70000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis metalowy z koroną DYLAN
SKU:
1048803
Dostępne na zamówienie
29597 | 10000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Długopis plastikowy MIKOLAJ
SKU:
1094509
Dostępne na zamówienie
491083 | 745000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek stolarski RICARDO
SKU:
1092303
Dostępne na zamówienie
154362 | 390000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Ołówek z gumką STEFAN
SKU:
1039301
Dostępne na zamówienie
292367 | 220000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Opakowanie na długopis PHILIP
SKU:
1092913
Dostępne na zamówienie
63869 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.