Folder A4 z notatnikiem w linie i segregatorem LUCIANA
Cena katalogowa (netto): 149.32zł
Etui na wizytówki SHEILA
Cena katalogowa (netto): 13.99zł
Rozgałęźnik USB SUSAN
2065906
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowy hub z 4 portami USB i silikonowym paskiem, który można schować w środku.
od 13.47zł
netto
Cena katalogowa:
17.49zł
Dostępne od ręki: 2 020 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | ø 5 x 1,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,035 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 13 x 29 x 13; Duże: 15 x 32 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,700 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 3,500 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571006454 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.