Folder A5 z notatnikiem w linie LOGAN
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Folder A4 z notatnikiem w linie i kieszenią na tablet ISAIAH
Cena katalogowa (netto): 122.95zł
Folder A4 z notatnikiem w linie GABRIELE
2063503
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Folder A4 z materiału imitującego skórę. Posiada liczne przegródki, kieszeń i podstawkę pod telefon, miejsce na długopis oraz notes w linie z małym kalendarzem.
od 67.61zł
netto
Cena katalogowa:
87.80zł
Dostępne od ręki: 70 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | ekoskóra |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 24,3 x 33,1 x 1,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,830 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 26 x 29 x 26; Duże: 28.5 x 59 x 36 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,500 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 5; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571006409 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.