Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain CHRISTIAN
Cena katalogowa (netto): 42.98zł
Zakreślacz RPET CRISTIANO
Cena katalogowa (netto): 2.29zł
Długopis tekturowy PAOLA
1393504
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przyjazny środowisku długopis, wykonany z papieru z metalowymi elementami, piszący na niebiesko.
od 1.02zł
netto
Cena katalogowa:
1.32zł
Dostępne od ręki: 53 900 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal, papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy, biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | ø 1,1 x 14,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,009 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9 x 14.5 x 9; Duże: 32 x 48 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,200 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571038004 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.