Zakreślacz 3 kolory VICTOR
Cena katalogowa (netto): 3.49zł
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain CHRISTIAN
Cena katalogowa (netto): 42.98zł
Długopis półżelowy z aluminium z recyklingu WIEBKE
1388703
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis piszący na niebiesko, z półżelowym wkładem, wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu. Powierzchnia długopisu matowa.
od 4.00zł
netto
Cena katalogowa:
5.19zł
Dostępne od ręki: 39 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | aluminium |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, szary |
| Wymiar produktu | ø 1,1 x 15 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,019 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 15.5 x 43 x 15.5; Duże: 17 x 45 x 29 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,950 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 10,300 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571037946 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.