Długopis aluminiowy antystres touch pen MANUELA
Cena katalogowa (netto): 6.06zł
Długopis półżelowy z aluminium z recyklingu WIEBKE
Cena katalogowa (netto): 5.19zł
Zakreślacz 3 kolory VICTOR
1388306
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Trzykolorowy zakreślacz, wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, piszący na żółto, różowo i zielono.
od 2.69zł
netto
Cena katalogowa:
3.49zł
Dostępne od ręki: 2 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
40 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | plastik |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 9 x 1 x 8 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,020 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 9.5 x 31 x 9.5; Duże: 33 x 39.5 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 1,200 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,750 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571037939 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zakreślacz 3 kolory VICTOR - biały | |
| 2026-09-01 | 40000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.