Długopis metalowy BETTY
Cena katalogowa (netto): 2.55zł
Długopis aluminiowy z recyklingu DORIS
Cena katalogowa (netto): 4.29zł
Długopis tekturowy ILARIA
1379307
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis wykonany z papieru pochodzącego z recyklingu, z dużym niebieskim wkładem.
od 1.02zł
netto
Cena katalogowa:
1.32zł
Dostępne od ręki: 8 557 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier |
|---|---|
| Kolor | szary |
| Wymiar produktu | 13,6 x ⌀ 1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 8 x 15 x 8; Duże: 31.5 x 46 x 19 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,400 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 8,900 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571036000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.