Długopis plastikowy WIKTORIA
Cena katalogowa (netto): 1.05zł
Zestaw piśmienny długopis i ołówek automatyczny SIEGLINDE
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Długopis tekturowy DOMENICA
1256509
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczny długopis wykonany z tektury (pochodzącej z recyklingu) oraz specjalnie utwardzanych włókien kukurydzianych (końcówka pisząca, klips i mechanizm wysuwania wkładu). Długopis posiada niebieski wkład.
od 0.68zł
netto
Cena katalogowa:
0.88zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 14,5 x ø 0,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,005 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 7.5 x 14.5 x 7.5; Duże: 32 x 40 x 17 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,300 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,300 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 1000 |
| Kod celny | 4064571029194 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.