Długopis metalowy Mark Twain MARCOS
Cena katalogowa (netto): 39.00zł
Długopis metalowy Mark Twain FELICJA
Cena katalogowa (netto): 57.00zł
Długopis metalowy GABRIELLA
1061103
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis metalowy ze srebrnym wykończeniem i niebieskim wkładem o dużej pojemności. Zapakowany w kartonowe pudełko.
od 20.24zł
netto
Cena katalogowa:
26.28zł
Dostępne od ręki: 1 582 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Wymiar produktu | 14,4 x ø 1,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,081 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18.5 x 25 x 18.5; Duże: 38 x 53 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,000 kg |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571000902 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.