Długopis z tektury z recyklingu ROY
Cena katalogowa (netto): 0.70zł
Długopis metalowy z koroną DYLAN
Cena katalogowa (netto): 6.90zł
Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN
1041803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Długopis metalowy z mechanizmem obrotowym i gumką do obsługi ekranów dotykowych. Posiada wkład piszący na niebiesko.
od 1.82zł
netto
Cena katalogowa:
2.37zł
Dostępne od ręki: 11 090 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
30 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
| Wymiar produktu | 12,8 x ø 0,9 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,012 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 7 x 14 x 7; Duże: 16 x 37 x 17 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 6,150 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571000360 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN - czarny | |
| 2026-07-28 | 30000 |
| Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN - niebieski | |
| 2026-10-06 | 30000 |
| Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN - zielony | |
| 2026-07-28 | 20000 |
| Długopis metalowy touch pen SEBASTIAN - biały | |
| 2026-10-06 | 40000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.