Ładowarka indukcyjna z uchwytem do telefonu
Cena katalogowa (netto): 0.00zł
Świeczka JOSEFA
Cena katalogowa (netto): 35.00zł
Lampka LED gwiazdka VIRGINIA
8058506
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Plastikowa lampka LED w kształcie gwiazdy. Lampka po włączeniu automatycznie zmienia kolory.
od 14.82zł
netto
Cena katalogowa:
19.25zł
Dostępne od ręki: 1 384 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Wymiar produktu | 8 x 5 x 7,5 cm |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,066 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 44 x 43.5 x 46.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 13,100 kg |
| Materiał | plastik |
| Kolor | biały |
| Opakowanie produktu | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 200; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571019966 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.