Knossos Gra labirynt RPS
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Wozzle personalizowane puzzle
Cena katalogowa (netto): 10.62zł
Julfar Bag B Worek ze sznurkami do kolorowania
AP800036
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowanka świąteczna woreczek ze ściągaczem z włókniny RPET z 5 kredkami.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
30 w 24-48h
0 w 5-10 dni
15000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Włóknina z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×300 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×34×48 cm |
| Kod celny | 9609909000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Julfar Bag B Worek ze sznurkami do kolorowania - biały | |
| 2026-08-03 | 15000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
456900 | 360000

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.