Julfar Shop Torba do kolorowania
Cena katalogowa (netto): 4.22zł
CreaChef Serve personalizowany fartuch kelnerski RPET
Cena katalogowa (netto): 69.88zł
Julfar Bag A Worek ze sznurkami do kolorowania
AP800035
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowanka świąteczna woreczek ze ściągaczem z włókniny RPET z 5 kredkami.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1108 w 24-48h
0 w 5-10 dni
15000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Włóknina z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×300 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×34×48 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Julfar Bag A Worek ze sznurkami do kolorowania - biały | |
| 2026-08-03 | 15000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.