CreaNote Plus A6 Seed niestandardowy notatnik z papieru nasiennego
Cena katalogowa (netto): 31.30zł
CreaNote Mini personalizowany notes
Cena katalogowa (netto): 7.83zł
CreaNote Plus A5 Seed niestandardowy notatnik z papieru nasiennego
AP716882
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wykonany na zamówienie, pokryty papierem z nasion notatnik z 32 arkuszami papieru z recyklingu, rozmiar A5. Cena obejmuje nadruk w pełnym kolorze na zewnętrznej okładce i identyczny nadruk w pełnym kolorze na wszystkich wewnętrznych stronach. MOQ: 100 szt. Z różnymi nasionami dzikich kwiatów.
od 31.36zł
netto
Cena katalogowa:
36.89zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Papieru nasiennego |
| Wymiar produktu | 143×206×4 mm |
| Waga produktu | 82 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 35×25×10 cm |
| Kod celny | 4820103000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.