Spritz zestaw koktailowy
Cena katalogowa (netto): 41.93zł
Flanagan lampa stołowa
Cena katalogowa (netto): 36.89zł
Sidecar zestaw koktailowy
AP808252
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
5-częściowy zestaw do koktajli ze stali nierdzewnej w pudełku z papieru kraft. Zawiera: shaker do koktajli (550 ml), jigger, sitko, łyżkę barmańską i szczypce do lodu.
od 55.96zł
netto
Cena katalogowa:
72.67zł
Dostępne od ręki: 2 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
1 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 250×285×90 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52.5×30.5×59 cm |
| Kod celny | 8215201000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Sidecar zestaw koktailowy - srebrny | |
| 2026-06-05 | 1500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.